Konseptler

Doğum Günü, Balayı

İçinizdeki yogiyi özgür bırakın veya en yeni egzersiz ekipmanlarıyla donatılmış fitness merkezimizde ter atın. Son teknoloji ile hazırlanmış salonumuz size enerji vermek ve gençleştirmek için tasarlanmış çeşitli sınıflarda programlar sunuyor olacak. Kendinizi zindelik ve farkındalık dünyasına kaptırırken, fiziksel ve zihinsel esenliğin mükemmel dengesini deneyimleyeceksiniz.

Doğum Günü Konsepti

Hepimiz için doğum gününün anlamı farklı olsa da en içten sevgilerimizi dile getirdiğimiz özel günlerden birisidir. Bir önceki kutladığınız doğum günü ile bir sonraki sene kutlayacağınız doğum günü arasında değişen çok şey vardır. Sevdikleriniz, işiniz, eğitiminiz ve hayatı algılayış biçiminiz her sene değişirken her doğum günü kutlamanızda farklı bir tat yakalarsınız.

Sizinle birlikte büyüyen sevdikleriniz, genişleyen çevreniz ve tecrübeleriniz size her yaşın farklı bir güzelliği olduğunu tattıracak ve doğdunuz günü anlamlı kılan doğum günü kutlamalarıyla bunu size hissettirecektir. Bazı kırgınlıkların son bulup, doğum günü aracılığıyla güzel ve tatlı bir kutlama mesajıyla bu kırgınlıkların giderilip güzel bir kutlama partisinde tüm o yaşanılan anıların yerine güzel sayfalar açabileceğiniz yeni bir yaş sizi bekliyor.

Doğum günü partinizde sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz eğlenceli saatler içerisinde alacağınız hediyeler ise doğum günü kutlamasının en cafcaflı yanı olsa gerek. Sürprizlerin ardı arkasının kesilmediği bir doğum günü partisi düşünün. Rama Otel’de hayal ettiğiniz doğum günü organizasyonunu planlayabilir, özel konseptler arasından nasıl bir kutlama yapmak istediğinizi seçebilirsiniz. Yeni yaşınıza girerken pastanızı üflediğiniz o an dilediğiniz dilek kadar güzel ve mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle

Image
Image

Balayı Konsepti

Lüks ikramlar, sizleri şımartacak ayrıcalıklar ve ultra her şey dahil hizmetlerle kusursuz bir balayı tatili hayal edin. Balayı çiftlerininin konforu ve mutluluğu düşünülerek hazırlanan konseptleriyle balayı tercihlerinin zirvesinde yer alan Rama Otel, en özel günleriniz için kusursuz bir tatil deneyimi sunuyor. Antalya ve Kemer’in eşsiz doğal güzellikleri arasında size özel hizmetlerin tadını çıkarırken, beklentilerin ötesinde bir tercih yapmanın huzurunu hissedeceksiniz.

Antalya’nın Kemer bölgesinde konumlanan Rama Otel'de kendinizi özel hissedeceğiniz balayı konseptleri sizi bekliyor.

Image
Image

Altın Kumların, Masmavi Denizin ve Unutulmaz Anıların Sizi Beklediği Yere…

Adres

Göynük Mahallesi Başkomutan Atatürk Caddesi No : 191 Beldibi-3 Kemer/Antalya

İletişim

Rezervasyon: +90 242 824 86 13
+90 242 824 86 13 (3 HAT)
+90 242 824 86 16
+90 531 713 16 60
rama@ramaotel.com
www.clubotelrama.com